رویه بازگرداندن یا تعویض کالا

گالری گیوالوکس با آگاهی از همه جوانب خرید اینترنتی و امکان وجود مشکل و یا مغایرت در محصول خریداری شده توسط مشتری و برای رفاه و رضایتمندی شما عزیزان مواردی را در قالب خدمات پس از فروش و بازگرداندن کالا در نظر دارد که به شرح زیر میباشد. استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

محصولی که خریده ام ایراد و یا مشکل فنی دارد
اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به گالری گیوالوکس اطلاع داده شود.
کارتن و جعبه اصلی محصولات را تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداشته و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
مشتری در صورتی امکان استفاده از این سرویس را دارد که جعبه و اقلام همراه کالا در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و هیچ گونه برچپسب و یا نوشته اضافه ای روی آن باشد.
این سرویس شامل اشکال های فنی و ظاهری مانند شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی که بر اثر استفاده نادرست از کالا ایجاد شود نمیشود

محصولی که خریده ام از نظر ظاهری با اطلاعات وب سایت مغایرت دارد
وجود هرگونه مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات گالری گیوالوکس از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اولیه یا بسته‌بندی اصلی خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
مشتری در صورتی امکان استفاده از این سرویس را دارد که جعبه و اقلام همراه کالا در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و هیچ گونه برچسب و یا نوشته اضافه ای روی آن نباشد.

محصولی که خریده ام ایراد فیزیکی و ظاهری دارد
وجود هرگونه ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات گالری گیوالوکس از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
مشتری در صورتی امکان استفاده از این سرویس را دارد که جعبه و اقلام همراه کالا در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و هیچ گونه برچپسب و یا نوشته اضافه ای روی آن نباشد.

محصولی که خریده ام را نپسندیدم
در صورتی که سفارش برای شما ارسال نشده باشد، می بایست هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات گالری گیوالوکس برای لغو ارسال اطلاع بدهید
پس از دریافت محصول در صورت مورد پسند نبودن محصول خریداری شده ، تا 24 ساعت کاری زمان دارید به واحد خدمات گالری گیوالوکس اطلاع دهید. از زمانی که محصول برای شما ارسال شده تا 7 روز کاری امکان برگشت محصول (به شرط تایید عدم استفاده از محصول توسط کارشناسان واحد خدمات ) وجود دارد. اگر دلیل بازگرداندن محصول خریداری شده مورد پسند نبودن محصول باشد ، کلیه هزینه های حمل و نقل به عهده مشتری میباشد.

چطور محصولات برگشتی را ارسال کنم
حتماً پیش از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات تماس بگیرید.
هنگام ارسال، می بایست کالا در جعبه اصلی خود به ‏درستی بسته‌بندی شود و همه اقلام همراه مانند جعبه، بگ ، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
جعبه و اقلام همراه کالا در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و هیچ گونه برچپسب و یا نوشته اضافه ای روی آن نباشد. (در صورت نیاز، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
در صورتی که ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک جهت تحویل گرفتن محصول، با گالری تماس بگیرید.
اگر ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگشت کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. اگر دلیل بازگرداندن محصول خریداری شده مورد پسند نبودن محصول باشد ، کلیه هزینه های حمل و نقل به عهده مشتری میباشد.
از نوشتن هرگونه آدرس روی جعبه اصلی محصول، جداً خودداری کنید و در صورت نیاز ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

هزینه های ارسال چطور محاسبه میشود
در صورتی که ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش گالری گیوالوکس برسد، هزینه‌های ارسال به عهده گالری میباشد.
برای بازگشت هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا ارسال شود.
درصورتی که دلیل بازگرداندن محصول خریداری شده مورد پسند نبودن محصول باشد ، کلیه هزینه های حمل و نقل به عهده مشتری میباشد.

بعد از دریافت کالا توسط خدمات ، مراحل رسیدگی به درخواست مشتری چگونه طی میشود؟
کارشناسان خدمات پس از فروش گیوالوکس مشکلات اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان گیوالوکس تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ گالری به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. همچنین در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.
اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و گالری در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی ندارد و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط گالری، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناس خدمات پس از فروش، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.
رعایت رویه‌های تست توسط کارشناسان زمان ‌بر است و در برخی موارد نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن محصول دارد. به همین دلیل زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا 24 تا 48 ساعت در نظر گرفته شده است، اما کارشناسان ما تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده و در کم ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخگو باشند.
از زمان مشخص شدن وضعیت کالا در واحد خدمات گالری ، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
ملاک عمل و اقدام ، نظر کارشناسان فنی در واحد خدمات پس از فروش گالری می باشد.